Світовий бренд моторних олив Castrol відзначає 125 років

19 / 04 / 2024
809

Castrol виповнилось 125 років. Компанія рухається вперед і будує плани на майбутнє. Нова стратегія Castrol «Попереду, Вище, Швидше» відповідає сучасним потребам клієнтів та визначає вектор розвитку компанії на роки вперед по всьому світу. Давайте в ній розберемось.

Моторні оливи Castrol - 125 років розвитку

Що приховується за короткою назвою нової стратегії Castrol

Попереду: розвиток рішень мобільності, щоб люди та вантажі переміщувалися. Акцент на інноваційні технології та циркулярність (повторне використання). Моторне масло, рідини та мастила допомагають руху вперед.

Вище: фокус на підтримці обладнання клієнтів Castrol в промисловості для підвищення їх операційної ефективності.

Швидше: пошук і виявлення нових можливостей, шлях прогресивної диверсифікації. Цей напрямок Castrol передбачає комплексні цифрові та сервісні рішення, імерсійне охолодження дата-центрів і терморегуляцію в елементах живлення. Ми прагнемо бути в авангарді інновацій.

 

Не просто заяви, нова стратегія вже має результати

Світ логістики швидко змінюється, Castrol змінюється також - в світі відбувається глобальне оновлення айдентики бренду Castrol, в Україні ребрендинг відбувся наприкінці 2023 року.

Щоб бути на вістрі прогресу, Castrol продовжує інвестувати у свої глобальні технологічні центри по всьому світу (Китай, Німеччина та Північна і Південна Америка), а також запланував інвестицію 60 млрд. доларів США у новий інноваційний центр з випробування батарей електрокарів та аналітичну лабораторію у Великій Британії.

В межах «Попереду», одного зі стовпів нової стратегії, Castrol вже випустив лінійку рідин для електрокарів Castrol ON (трансмісійні рідини, термічні рідини та мастила). Швидко зростаючий ринок електромобілів багато років буде співіснувати паралельно з ринками ДВЗ-автомобілів і гібридів. Castrol і надалі розвиватиме свої моторні масла і продукти для автомобілів ДВЗ та гібридів, шукаючи шляхи зробити їх роботу ще більш ефективною. Водночас компанія вже почала виробництво рідин для електромобілів і прагнутиме бути лідером в цьому сегменті.

Циркулярність буде у фокусі Castrol, компанія зосередиться на запуску циркулярних продуктів і послуг із повторним використанням базових олив, як основи мастильних матеріалів. Циркулярну трансмісійну рідину вже було випробувано в автоспорті - екстремальні навантаження в болідах команди Jaguar TCS Racing.

За словом «Вище» приховуються наміри Castrol підтримувати своїх клієнтів з промисловості задля вищих показників ефективності, продуктивності, циркулярності та цінності. Castrol працює в автомобільній, машинобудівній, робото-технічній, аерокосмічній та вітровій галузях, а в 2023 році компанія представила рішення «Oil as a Service» для металообробної промисловості в партнерстві з SKF.

За цим напрямком стратегії Castrol також почав співпрацю по дослідженням з медіа-лабораторією Массачусетського технологічного інституту (MIT). Мова про участь в програмі AstroAnt Payload. AstroAnts – це мініатюрний роботизований рій, який розробляється для перевірки та діагностики зовнішніх поверхонь космічних кораблів, роверів і посадкових модулів.

3-тя складова стратегії «Швидше» направлена на нові ніші, де у Castrol є досвід, знання і потенціал для перемоги. Компанія визначила терморегуляцію та диверсифікацію рішень з охолодження дата-центрів, як нові ніші з можливостями зростання. Компанія наростила роботи з впровадження імерсійного охолодження для ефективного та стійкого функціонування дата-центрів. На сьогодні важливим результатом є те, що GRC, Hypertec, Submer та оригінальні виробники IT-обладнання схвалюють використання імерсійних охолоджуючих рідин Castrol ON.

Світовий бренд моторних олив Castrol відзначає 125 років 2

Довідка про Castrol 

Castrol, один із провідних брендів змащувальних матеріалів, продукти якого використовуються у всьому світі. Компанія має гідну історію інновацій та дух невтомного першовідкривача. Пристрасть до продуктивності, в поєднанні з філософією партнерства, вже понад 125 років дозволяє Castrol створювати моторне масло, охолоджувальні рідини та мастила, які лягли в основу численних технологічних досягнень людства на землі, у повітрі, на морі та в космосі. Дізнайтеся більше про Castrol в Україні на нашому сайті www.castrol.ua.

Моторні оливи Castrol

 

Материалы сайта доступны только подписчикам. Жми лайк и подписывайся!
Вход на сайт
E-mail
Пароль
E-mail
После отправления, в течении 5 минут к Вам на почту придут инструкции по восстановлению пароля.
Новый пользователь
E-mail
Пароль