[ 28 / 08 / 2016 ]

«Лжеполиция»: массовое явление на дорогах Украины

На украинских дорогах активизировались самозванцы, форма которых копирует полицейскую.

Лжеполицейские самовольно останавливают автомобили, проверяют водительские документы, оформляют ДТП и даже перекрывают дороги. Как отмечает «Автоцентр», украинские автомобилисты стали часто замечать таких псевдокопов, сообщает ictv.

В Запорожской области «ненастоящий полицейский» даже работал вместе... с экипажем действующих сотрудников патрульной полиции. Форму ряженого было трудно отличить от настоящей: погоны (правда, без звёздочек и нашивок), герб МВД на кепке, жетон на груди и нашивки по бокам плечей. Правда, внимательно присмотревшись, можно заметить, что нашивки и жетон принадлежат добровольной дружине «Радар».

При этом действующие сотрудники патрульной полиции не смогли внятно объяснить присутствие дружинника, а потому назвали его... «свидетелем, который помогает им во время конфликтных и спорных ситуаций». Кстати, лжекоп показал «корочку» похожую на настоящее удостоверение сотрудника полиции.

Автор видеозаписи написал заявление в полицию по факту незаконного использования форменной одежды стражей порядка. В свою очередь, мы советуем водителям внимательно рассматривать форму человека, который останавливает их автомобиль, а также требовать демонстрации служебного удостоверения, где должно быть чётко указано, что это патрульный полицейский МВД Украины.

понравилось? поделись с друзьями
комментарии
Влад 28 / 08 / 2016
Жаркий привет авакову! Засиделся?
Євген 28 / 08 / 2016
Після зустрічі з "ряженими" написав листа до центрального поліційного офісу. Навожу його без купюр: Шановні посадовці ! Зранку 21 серпня я на власному авті рухався з селища Ярова до м. Святогірськ (Донецька область). На в'їзді до м. Святогірськ біля бази відпочинку Засядька у 7:50 був зипинений особою у камуфліжній майці та камуфляжних штанях, яка махала палкою ДАЇ і показувала, де слід зупинитися. Разом із цією особою було дві особи у старій ментовській формі з яскравими жилетками зверху (обидва - озброєні автоматами), а також машина, на якій написано ДПС. На вимогу показати посвідчення, особа у камуфліжній майці та камуфляжних штанях надала посвідчення працівника ДАЇ і на моє зауваження щодо його недійсності (у зв'язку з відсутністю такої структур, як ДАЇ) пояснила, що це посвідчення дає право їй діяти до кінця 2016 року. На запитання, чи відбулася у нього переатестація, яка дає право діяти як патрульному поліцейському, відповіді не було. З чого стало зрозуміло, що ця особа атестацію не проходила. На запитання, у чому причина зупинки, було дано відповідь, що проводиться якийсь місячник, про який я мав читати і слухати по телебаченню, тобто, зобов'язаний це робити. На пропозицію покликати працівника, який був вдягнений у стару ментовську форму і ходив поряд з автоматом на шиї, позитивної реакції не сталося. Старий мент не забажав підійти, відповідсти на запитання і показати своє посвідчення. У зв'язку з викладеним, прошу пояснити: 1) чи передбачено чинними нормами форма одягу (для будь-яких працівників правопорядку) - камуфліжніа майка та камуфляжні штані? 2) чи має право особа у камуфліжній майці та камуфляжних штанях (без будь-яких розпізнавальних знаків) махати ДАЇ-вською палкою і зупиняти авто? 3) чи є нормальним відсутність розпізнавальних знаків і жетону в особи, яка вийшла на дорогу з ДАЇ-вською палкою? 4) чому ні в кого з так званих "патрульних" не було жодного реально чинного посвідчення особи? 5) на якій підставі особам у ментовській формі дають в руки автомати, але ніяких особистих документів у них немає? 6) чому особа у камуфліжній майці та камуфляжних штанях (без будь-яких розпізнавальних знаків), яка під прикриттям ментів з автоматами зупинила мене, розказує мені, що я зобов'язаний читати, слухати і робити? 7) коли припинеться таке свинство? З повагою, Євген ********, пенсіонер. Відтоді пройшов тиждень, але реагування - жодного. Мабуть поліціянти настільки зайняті у своєму Києві, що й голови ніколи підняти ...
Комментарий
Материалы сайта доступны только подписчикам. Жми лайк и подписывайся!
Вход на сайт
E-mail
Пароль
E-mail
После отправления, в течении 5 минут к Вам на почту придут инструкции по восстановлению пароля.
Новый пользователь
E-mail
Пароль